Saņemiet klientu pierakstus

Izvairieties no neatbildētiem zvaniem vai procedūru pārtraukšanas, lai pieņemtu pierakstus. Mēs piedāvājam visu, kas jums nepieciešams, lai saņemtu klientu pierakstus tiešsaistē 24/7. Pieraksti uzreiz parādās jūsu Conect kalendārā un, par katru notiem jūs saņemtat automātisku paziņojumu uz telefonu.

Sava poga “Rezervēt tūlīt”

Pārvērtiet visu tiešsaistes pasauli par iespēju iegūt klientu pierakstus, izmantojot logrīku Treatwell 'Rezervēt Tūlīt' un saņemiet klientu pierakstus jebkurā laikā - pat tajos brīžos, kad nevariet izmantot telefonu.

Jūsu salons - rezervējams visur

Pievienojiet pogu “Rezervēt tūlīt” savam Facebook salona tīmekļa vietnei, tūlītējai tiešsaistes rezervācijai. Ar mums jūs esat visur.

Satriecoša, profesionāli izstrādāta vietne

Nav salona tiešsaistes vietnes? Nekādu problēmu. Piešķiriet savam salonam tiešsaistes mājas lapu, kuru tas ir pelnījis - izveidotu jūsu salonam, lai tā atbilstu jūsu zīmolam.

- Reprezentīva tiešsaistes partneru vietne salonam

- Tiešsaistes klientu pieraksti ar logrīku “Rezervēt tūlīt”

- Dalieties ar saviem lieliskajiem portfolio attēliem

Stilistu portflio

Augšupielādējiet fotoattēlus salona partneru vietnē ar vienu pieskārienu, lai klienti varētu redzēt, jūsu aktuālos procedūru rezultātus.

Viedā cenu noteikšana

Pārņemiet kontroli pār savu procedūru sarakstu un iestatiet cenas, kas automātiski pielāgojas jūsu situācijai, tā jūs veicināsiet klientus veikt pierakstus uz laikiem, kas citkārt visbiežāk netiek rezervēti procedūrām.

Mazāk apmeklēto periodu atlaides

Katram skaistumkopšanas salonam ir zināmi posmi dienās, kad klientu plūsma nav tāda, kā gribētos. Tāpēc talkā nāk Māzāk apmeklēto periodu atlaides, lai pievilinātu klientus uz laikiem, kurus citkārt aizpildīt būtu izaicinājums.

Pēdējā brīža atlaides

Kāpēc gan neizmantot iespēju tajās situācijās, kad līdz pieraksta laikam palicis pavisam maz, bet vieta vēl brīva? Pēdējā brīža atlaides, lai aizpildītu tukšos laikus, lieliski noderēs salona iekdienā un palīdzēs aizpidīt kalendāru ar pierakstiem.

Logrīks un Partneru vietnes

Facebook Logrīks

Mājas Lapas Logrīgs