Tīmekļa Vietnes un Lietoņu Izmantošanas Noteikumi

TREATWELL NOTEIKUMI UN LIETOŠANAS POLITIKA

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šos Noteikumus un Lietošanas Politiku, pirms sākat lietot mūsu Vietni vai Lietotnes un pirms rezervējat trešo personu preces vai pakalpojumus ar mūsu Vietnes vai Lietotņu starpniecību. Mēs iesakām izdrukāt šo dokumentu turpmākai izmantošanai.

Izmantojot mūsu Vietni vai Lietotnes, jūs apstiprināt, ka piekrītat šiem Noteikumiem un Lietošanas Politikai un ka piekrītat ievērot iepriekšminēto neatkarīgi no tā, vai izvēlaties reģistrēties pie mums. Ja jūs nepiekrītat šiem Noteikumiem un lietošanas Politikai, jūs nekādā veidā nedrīkstat izmantot mūsu Vietni vai Lietotnes.

  1. Laipni lūdzam mūsu tīmekļa vietnē www.treatwell.lv (“Vietne”) un mobilajā lietojumprogrammā Treatwell Klients un mobilajā lietojumprogrammā Treatwell Connect (salona kalendārs un pārvaldības rīks) (“Lietotnes”). Vietni un mūsu Lietotnes nodrošina Hotspring Ventures Limited (komercdarbības nosaukums Treatwell), uzņēmums, kas reģistrēts Anglijā ar uzņēmuma numuru 06457679 un kura juridiskā adrese ir Fairfax House, 15 Fulwood Place, Londona, WC1V 6HU, PVN reģistrācijas numurs 928047219 (saīsinātā veidā “Treatwell”, “mums”, “mēs” vai “mūsu”). “Jūs” un “jūsu” apzīmē jūs kā mūsu Vietnes vai mūsu Lietotnes lietotāju.

2. Vietnei un mūsu Lietotnēm ir divas galvenās funkcijas, kuras pēc Treatwell ieskatiem var nodrošināt kopā vai atsevišķi:

2.1. informācijas apkopošana un centralizēta rezervēšanas punkta nodrošināšana noteiktiem trešo pušu preču un pakalpojumu sniedzējiem, kuri vēlas piedāvāt savas preces un pakalpojumus pārdošanai, izmantojot mūsu Vietni un Lietotnes (“Partneri”);

2.2 vispārējās  informācijas sniegšana par veselību un labsajūtu.

3. Mēs esam definējuši noteikumus, saskaņā ar kuriem nodrošinām jums piekļuvi mūsu Vietnei un Lietotnēm, kā arī visiem produktiem vai pakalpojumiem, kurus piedāvājam savā Vietnē vai Lietotnēs. Tostarp esam definējuši noteikumus un nosacījumus, kas regulē:

3.1. jūsu tiesības lietot mūsu Vietni un Lietotnes un ievietot saites uz mūsu Vietni un Lietotnēm (mūsu “Tīmekļa Vietnes un lietotnes Izmantošanas noteikumi”); INSERT LINK TO WEB&APP TERMS

3.2. kā mēs izmantosim un aizsargāsim informāciju par jums (mūsu “Privātuma un Sīkdatņu Politika”);

3.3. mūsu rezervēšanas noteikumus un nosacījumus attiecībā uz trešo pušu produktiem vai pakalpojumiem, kurus mēs piedāvājam no Vietnes vai mūsu Klienta mobilās lietojumprogrammas (mūsu “Rezervācijas Noteikumi un Nosacījumi”);

3.4. jūsu pienākumus, augšupielādējot komentārus vai citu materiālu un saturu mūsu Vietnē vai Lietotnēs (mūsu “Lietotāju Radītā Satura Politika”), (kopā vai atsevišķi var saukt par mūsu “Noteikumiem un lietošanas politiku”).

4. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Noteikumi un politikas neregulē attiecības starp Treatwell un mūsu Partneriem. Ja jau esat mūsu Partneris, lūdzu, iepazīstieties ar “Treatwell un Partneru Darījuma Noteikumiem”, kas jums tika sniegti reģistrējoties. Ja jūs vēl neesat Partneris, bet vēlaties pieteikties Treatwell, lai kļūtu par vienu no mūsu Partneriem, lūdzu, skatiet https://www.treatwell.lv/business-info/laipniludzam.

5. Ja Vietnē vai Lietotnēs piedalāties balvu konkursos vai citās akcijās, papildus mūsu Noteikumiem un politikām var tikt piemēroti arī citi noteikumi un nosacījumi. Ja pastāv neatbilstības starp jebkādiem papildu noteikumiem un nosacījumiem un mūsu Noteikumiem un politikām, papildu noteikumi ir noteicošie, ciktāl tie attiecas uz neatbilstību.

6. Mēs laiku pa laikam varam mainīt mūsu Noteikumus un Lietošanas Politiku. Tādā gadījumā Noteikumus un Lietošanas Politiku atjauninātās versijas būs pieejamas mūsu Vietnē un Lietotnēs. Jums regulāri jāpārbauda šie Noteikumi un Lietošanas Politika, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar visām izmaiņām. Tiks uzskatīts, ka esat apstiprinājis jebkādas izmaiņas Noteikumos un Lietošanas Politikā pēc tam, kad būsiet saņēmis paziņojumu par izmaiņām mūsu Vietnē vai Lietotnēs un/vai ja jūs joprojām izmantojat mūsu Vietni vai Lietotnes, kurās atjauninātie Noteikumi un Lietošanas Politika būs pieejamas apskatei.

 

TĪMEKĻA VIETNES UN LIETOTŅU IZMANTOŠANAS NOTEIKUMI

PĒDĒJAIS ATJAUNINĀJUMS 2020. GADA JANVĀRĪ

Pirms jūs sākat izmantot Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotnes, lūdzam rūpīgi izlasīt šos Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumus, jo šie noteikumi attieksies uz to, kā jūs izmantojat mūsu Tīmekļa vietni un mūsu Lietotnes. Iesakām izdrukāt šo noteikumu kopiju, ko varētu izmantot uzziņām vēlāk. 

Šie Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumi atsaucas uz šādiem papildu noteikumiem, kas arī attiecas uz to, kā jūs izmantojat mūsu Tīmekļa vietni un mūsu Lietotnes:

Izmantojot mūsu Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotnes, jūs apstiprināt, ka jūs piekrītat šiem Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot. Ja jūs nepiekrītat šiem Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumiem, jūs nedrīkstat izmantot mūsu Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotnes.

Lūdzam ņemt vērā: šie Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumi attiecas tikai uz to, kā jūs izmantojat mūsu Tīmekļa vietni un mūsu Lietotnes, un tie NEATTIECAS uz trešo personu precēm un pakalpojumiem, kas ir pieejami rezervācijai mūsu Tīmekļa vietnē vai mūsu Klientu mobilajā lietotnē. Lūdzam skatīt mūsu Rezervācijas noteikumus, kas būs piemērojami, kad veiksiet rezervāciju vai iegādāsieties kuponus mūsu Tīmekļa vietnē vai mūsu Klientu mobilajā lietotnē.

Šajos Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumos frāze “Noteikumi un politikas” attiecas uz jebkurām vai visām no šīm politikām: mūsu Privātuma un sīkdatņu politika, mūsu Lietotāja radīta satura politika, šie Tīmekļa vietnes noteikumi un mūsu Rezervācijas noteikumi.

1. Tīmekļa vietnes un mūsu Lietotņu izmantošana 

1.1. Šie Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumi nosaka, kā jūs drīkstat izmantot mūsu Tīmekļa vietni un mūsu Lietotnes. Piekļūstot Tīmekļa vietnei vai mūsu Lietotnēm, jūs piekrītat šiem Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumiem. Šie Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumi ir piemērojami jebkādai metodei, ar kuru jūs piekļūstat Tīmekļa vietnei vai mūsu Lietotnēm, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar internetu, digitālās televīzijas pakalpojumiem un mobilo tālruni.

1.2. Ja jūs nepiekrītat šiem Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumiem, jums nevajadzētu izmantot mūsu Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotnes. Jums jāizlasa visi Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumi, pirms jūs izmantojat Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotnes.

2. Piekļuve mūsu Tīmekļa vietnei un mūsu Lietotnēm 

2.1. Piekļuve mūsu Tīmekļa vietnei un mūsu Lietotnēm tiek atļauta uz laiku. Mēs paturam tiesības atsaukt vai grozīt mūsu Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotnes (un jebkurus tajās piedāvātus produktus vai pakalpojumus) bez brīdinājuma. Mēs neuzņemsimies atbildību, ja jebkāda iemesla dēļ mūsu Tīmekļa vietne, mūsu Lietotnes vai jebkura tās vai to daļa ir nepieejama jebkurā laikā vai uz jebkādu termiņu.

2.2. Mēs laiku pa laikam atjauninām mūsu Tīmekļa vietni un mūsu Lietotnes un tādējādi jebkurā laikā varam mainīt saturu, jūs nebrīdinot. Mēs paturam tiesības atsaukt, mainīt vai apturēt Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotnes (vai jebkuru to daļu) jebkurā laikā bez brīdinājuma.

2.3. Mūsu Tīmekļa vietnē vai mūsu Lietotnēs publicētie materiāli un informācija nav paredzēta kā konsultācija un uz to nevar paļauties kā uz tādu. Tādējādi mēs maksimālajā iespējamajā apjomā, ciktāl atļauj piemērojamie likumi, atsakāmies no visām saistībām un atbildības, kas izriet no jebkādas paļaušanās uz šādu informāciju.

2.4. Jums ir pienākums veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai piekļūtu šai Tīmekļa vietnei un mūsu Lietotnēm un apskatītu tās, un jums jānodrošina, ka uz jebkuras ierīces, no kuras jūs piekļūstat mūsu Tīmekļa vietnei vai mūsu Lietotnei, jums ir jaunākā pretvīrusu programma.

2.5. Jums ir pienākums nodrošināt, ka visas personas, kuras piekļūst mūsu Tīmekļa vietnei vai mūsu Lietotnēm, izmantojot jūsu interneta pieslēgumu, zina par šiem Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumiem.

2.6. Mēs īpaši paturam tiesības slēgt piekļuvi mūsu Tīmekļa vietnei un/vai mūsu Lietotnei un/vai anulēt jebkuru pasūtījumu gadījumā, ja jūs nenokārtojat jebkuru kredīta vai krāpšanas novēršanas pārbaudi vai ja mums ir pamatotas aizdomas, ka jūs vai kāds, kas izmanto jūsu kontu, veic krāpšanu vai noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu.

3. Paroles un konta drošība

3.1. Jūs esat atbildīgs par jūsu paroles un pierakstīšanās datu drošumu un drošību. Lai aizsargātu jūsu kontu pret neatļautu piekļuvi, ir ieteicams glabāt savu lietotāja vārdu(-s) un paroli(-es) aizsargātā un drošā vietā. Lūdzam nodrošināt, ka jūsu parole ir tāda, ko jūs neesat iepriekš jau izmantojis, tajā ir astoņas vai vairāk zīmju un ideālajā variantā jūs to neizmantojat nevienā citā vietnē. Iesakām atturēties no jūsu lietotāja vārda(-u) un paroles(-ļu) atklāšanas citām personām. Mēs arī iesakām izrakstīties no sava konta katras sesijas beigās. Kad esat pabeidzis sesiju, aizveriet arī savu pārlūka logu, it īpaši, ja lietojat datoru kopā ar kādu citu vai izmantojat datoru publiskā vietā.

3.2. Ja jums ir aizdomas par nesankcionētu piekļuvi jūsu kontam, jums nekavējoties jāziņo mums par to, sazinoties ar  partneri@treatwell.lv. Mēs pārbaudīsim katru iespējami nesankcionētu konta darbību. Neietekmējot citus noteikumus, kas attiecas uz mūsu tiesībām atspējot vai bloķēt piekļuvi jūsu kontam, mēs paturam tiesības atspējot vai bloķēt jūsu kontu jebkurā laikā, ja rodas aizdomas, ka jūsu kontā ir notikusi nesankcionēta piekļuve.

4. Tīmekļa vietnes vai mūsu Lietotnes ļaunprātīga izmantošana

4.1. Jūs nedrīkstat ļaunprātīgi izmantot mūsu Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotnes:

a) apzināti ievadot vīrusus, Trojas zirgus, datortārpus, loģiskās bumbas, laika bumbas, taustiņspiedienu reģistrētājus, spiegprogrammatūru, reklāmprogrammatūru vai citu materiālu, programmu vai kodu, kas negatīvi ietekmē jebkuras datorprogrammatūras vai ierīces darbību (vai kas ir paredzēta to negatīvi ietekmēt); un/vai

b) iegūstot vai mēģinot iegūt neatļautu piekļuvi serverim, kurā tiek glabāta mūsu Tīmekļa vietne vai mūsu Lietotnes, vai jebkuram serverim, datoram vai datubāzei, kas ir sasaistīta ar mūsu Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotni; un/vai

c) uzbrūkot mūsu Tīmekļa vietnei vai mūsu Lietotnēm ar pakalpojumatteices uzbrukumu vai izkliedēto pakalpojuma atteikumu.

4.2. Šī punkta pārkāpums var būt noziedzīgu nodarījums saskaņā ar Latvijas Republikas Krimināllikumu. Mēs ziņosim par jebkuru tādu pārkāpumu attiecīgajām tiesībsargājošajām iestādēm, un mēs sadarbosimies ar tādām iestādēm, atklājot viņiem jūsu identitāti. Ja būs noticis šāds pārkāpums, jūsu tiesības izmantot mūsu Tīmekļa vietni un mūsu Lietotnes tiks nekavējoties anulētas.

5. Lietotāji 

5.1. Ja jums ir 18 vai vairāk gadu, jūs drīkstat izveidot kontu un kļūt par reģistrētu Tīmekļa vietnes un mūsu Lietotņu lietotāju (“Lietotājs”).

5.2. Kā Lietotājam jums var būt piekļuve papildu produktiem vai pakalpojumiem, un/vai funkcionalitātei, piemēram, iespējai izveidot kontu, saglabāt kontaktinformāciju, publicēt Tīmekļa vietnē vai mūsu Lietotnēs lietotāja radītu saturu (“LRS”), un saņemt informāciju par veicināšanas un īpašiem piedāvājumiem, kas paredzēti tikai Lietotājiem, ja šādi piedāvājumi ir.

5.3. Jebkura personīga informācija, ko jūs mums iesniedzat, lai kļūtu par Lietotāju, vai pēc reģistrācijas, tiks glabāta un izmantota atbilstoši piekrišanai, kāda saņemta no jums, un atbilstoši mūsu Privātuma un sīkdatņu politikai.

5.4. Mums arī ir tiesības jebkurā laikā atspējot jebkuru lietotāja identifikācijas kodu vai paroli, ko esat izvēlējies jūs vai kuru esam piešķīruši mēs, ja mēs pamatoti uzskatām, ka jūs neesat izpildījis jebkuru no mūsu Noteikumiem un politikām. Ja jūs zināt vai jums ir aizdomas, ka vēl kāda persona bez jums zina jūsu lietotāja vārdu vai paroli, jums nekavējoties jāziņo mums uz partneri@treatwell.lv.

6. LRS publicēšana

6.1. Ja un kad Tīmekļa vietnes vai mūsu Lietotņu funkcionalitāte atļauj, Lietotāji un citi Tīmekļa vietnes vai mūsu Lietotņu apmeklētāji, kuri pierakstās sociālā tīkla kontā caur logrīku vai saskarni, kas ir pieejama Tīmekļa vietnē vai ārpus tās, var publicēt LRS Tīmekļa vietnē vai caur mūsu Lietotni.

6.2. Jebkurš publicētais LRS būs attiecināms uz jūsu norādīto lietotāja vārdu vai sociālā tīkla konta lietotāja, ar kādu jūs pierakstāties, vārdu, bet mēs nepublicēsim jūsu e-pasta adresi Tīmekļa vietnē vai mūsu Lietotnē.

6.3. Mēs paturam tiesības atteikties publiskot jebkuru LRS (vai bez paziņojuma izņemt jebkuru iepriekš publiskotu LRS), ja tas neatbilst mūsu Lietotāja radīta satura politikai. Mēs nebūsim atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem vai kaitējumiem, kas izriet no šāda lēmuma atteikties publicēt (vai izņemt iepriekš publiskotu) LRS.

6.4. Mēs arī paturam tiesības slēgt Lietotāja kontus un/vai bloķēt konkrētiem lietotājiem iespēju publicēt LRS Tīmekļa vietnē vai mūsu Lietotnēs, ja viņi pastāvīgi un/vai nopietni pārkāpj Lietotāja radīta satura politiku.

6.5. Lietotāju vai citu sabiedrības locekļu iesniegtajā LRS paustie uzskati un viedokļi ir LRS iesniedzēja, nevis Treatwell uzskati un viedokļi, un mēs neuzņemamies atbildību par tāda LRS saturu.

6.6. Tomēr, ja jūs uzskatāt, ka kāds LRS saturs Tīmekļa vietnē ir jebkādā veidā uzbrūkošs, piedauzīgs, neslavu ceļošs, rasistisks, kaitīgs, neprecīzs, nelikumīgs vai jebkādā veidā maldinošs, lūdzam mums paziņot, nosūtot e-pastu uz partneri@treatwell.lv un tematā iekļaujot virsrakstu “Apstrīdams saturs”. Pēc jūsu sūdzības saņemšanas mēs varam izņemt vai bloķēt piekļuvi LRS, par kuru iesniegta sūdzība.

7. Intelektuālais īpašums

7.1. Jūs varat piekļūt, skatīties un izdrukāt vienu šīs Tīmekļa vietnes kopiju un visu informāciju, attēlus un citu saturu (izņemot LRS), kas pieejams Tīmekļa vietnē vai mūsu Lietotnēs (“Materiāli”), precīzi saskaņā ar šiem Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumiem.

7.2. Jūs drīkstat skatīties, izdrukāt, izmantot, citēt un atsaukties uz Tīmekļa vietni un Materiāliem tikai savai personīgai, nekomerciālai lietošanai un ar nosacījumu, ka jūs pienācīgi atsaucaties uz Treatwell.

7.3. Nekas augstāk minētajā licencē nesamazina un neierobežo autora personiskās tiesības uz Materiāliem.

7.4. Mēs skaidri paturam visas intelektuālā īpašuma tiesības uz Tīmekļa vietni, savām Lietotnēm un Materiāliem, un tas, kā jūs izmantojat Tīmekļa vietni, mūsu Lietotnes un Materiālus, ir pakļauts sekojošiem ierobežojumiem. Jūs nedrīkstat:

a) noņemt jebkādas autortiesību vai citu īpašuma tiesību paziņojumus, kas ir iekļauti Materiālos; un/vai

b) izmantot Materiālus no Tīmekļa vietnes vai mūsu Lietotnēm jebkādā veidā, kas pārkāpj jebkuras mūsu vai jebkuru trešo personu autortiesības, intelektuālā īpašuma tiesības vai īpašuma tiesības; un/vai

c) izmantot vai likt citiem izmantot jebkādas automatizētas sistēmas vai programmatūru, lai izvilktu saturu vai datus no šīs Tīmekļa vietnes vai caur mūsu Lietotnēm (“ekrāna satura ierakstīšana”), izņemot gadījumus, kad jūs vai jebkura atbilstoša trešā persona ir noslēgusi rakstisku licences līgumu tieši ar mums, kas skaidri atļauj tādu darbību; un/vai

d) reproducēt, mainīt, attēlot, izpildīt, publicēt, izplatīt, izdalīt, pārraidīt, kadrēt (vai izmantot jebkuru citu pārlūka vai ierobežojošu vidi), paziņot plašākai sabiedrībai vai izplatīt jebkurām trešajām personām, vai ekspluatēt šo Tīmekļa vietni, mūsu Lietotnes un/vai Materiālus jebkādam komerciālam nolūkam bez mūsu iepriekšējas rakstiskas piekrišanas licences līguma formā.8

8. Preču zīmes

8.1. Mēs skaidri paturam visas tiesības uz https://www.treatwell.co.uk domēna vārdu un visiem saistītajiem domēniem un apakšdomēniem, nosaukumu “Treatwell”, mūsu logo devīzi, pakalpojumu zīmēm, tirdzniecības zīmēm un/vai preču zīmēm. Citas Tīmekļa vietnē vai mūsu Lietotnēs minētas preču zīmes, produktu un sabiedrību nosaukumi var būt attiecīgo īpašnieku vai licences devēju preču zīmes, un tiesības uz tādām zīmēm patur attiecīgie īpašnieki vai licences devēji.

9. Saites uz mūsu Tīmekļa vietni

9.1. Jūs varat izveidot saiti uz jebkuru Tīmekļa vietnes lapu nekomerciāliem nolūkiem ar nosacījumu, ka tas tiek veikts godīgi un likumīgi un nerada kaitējumu mūsu reputācijai, un nerada no tā negodīgu labumu. Šaubu novēršanai: vietne, kurā iekļauta saite, nedrīkst saturēt pieaugušiem paredzētu materiālu vai nelikumīgu materiālu, kas ir uzbrūkošs, aizvainojošs vai citādi apstrīdams.

9.2. Jūs nedrīkstat izveidot saiti uz mūsu Tīmekļa vietni, ja tas liek domāt par jebkāda veida saistībām, piekrišanu vai atļauju no mūsu puses, kad tāda netiek sniegta. Jūs nedrīkstat noņemt reklāmas, jebkuras autortiesības norādes vai citu Tīmekļa vietnē publicētu informāciju vai to aizklāt ar kadrēšanu vai citādi.

9.3. Mūsu Tīmekļa vietni nedrīkst kadrēt vai pakļaut jebkādai citai pārlūka vai robežu vides ietvariem jebkurā citā vietnē.

9.4. Ja jūs vēlaties izveidot saiti uz mūsu Tīmekļa vietni komerciāliem nolūkiem vai jebkuram nolūkam, kas nav norādīts augstāk, vai ja jūs vēlaties kļūt par Partneri, lūdzam sazināties ar partneri@treatwell.lv.

9.5. Mēs paturam tiesības atsaukt saites izveidošanas atļauju jebkurā laikā un bez iepriekšēja paziņojuma.

10. Privātums, jūsu personas dati un sīkdatnes

10.1. Jūsu personas datu privātums mums ir svarīgs. Lūdzam skatīt detalizētu informāciju par to, kā mēs apstrādāsim jūsu personas datus, kad tie tiek mums iesniegti, un kā mēs izmantojam sīkdatnes, mūsu Privātuma un sīkdatņu politikā.

11. Trešo personu saturs un trešo personu tīmekļa vietnes

11.1. Mūsu Tīmekļa vietnes un mūsu Lietotnes var būt iekļaut trešo personu iesniegtu reklāmu. Tādas trešās personas pašas ir atbildīgas par šādas reklāmas saturu un to, ka tās atbilst visiem attiecīgajiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par trešo personu reklāmas saturu.

11.2. Mūsu Tīmekļa vietnē, mūsu Lietotnēs un/vai Materiālos var būt saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm (arī mūsu Partneru tīmekļa vietnēm). Ja jūs nolemjat apmeklēt jebkuru trešo personu vietni, jūs to darāt paši uz savu atbildību. Mēs neesam atbildīgi un neuzņemamies nedz tiešas, nedz netiešas saistības par saturu, precizitāti vai viedokļiem, kas izteikti tādās tīmekļa vietnēs, vai tādās tīmekļa vietnēs vai no tām pieejamo preču vai pakalpojumu standartiem. Ja vien nav skaidri norādīts citādi, saites nenorāda, ka mēs, mūsu Tīmekļa vietne vai mūsu Lietotnes ir saistītas ar tādām vietnēm.

11.3. Mūsu saziņa var iekļaut informāciju, kas iegūta no trešo personu tīmekļa vietnēm. No trešo personu vietnēm iegūtais materiāls tiks marķēts kā tāds un var iekļaut saiti uz avota tīmekļa vietni. Mēs neuzņemamies atbildību vai saistības par tādu materiālu, kas iegūts no vai kas iekļauts trešo personu tīmekļa vietnē, uz kuru izveidota saite no mūsu paziņojumiem jums, vai par to, kā tādas trešās personas izmanto personas datus.

11.4. Jebkuras saites iekļaušana mūsu saziņā ar jums nav norāde uz to, ka mēs apstiprinām vietni, uz kuru ved saite. Ja jūs nolemjat piekļūt trešo personu tīmekļa vietnēm, jūs to darāt paši uz savu atbildību.

11.5. Lūdzam atcerēties, ka, ja jūs sekojat saitei no mūsu Tīmekļa vietnes vai mūsu Lietotnēm uz citu tīmekļa vietni, mūsu Noteikumi un politikas (ieskaitot mūsu Privātuma un sīkdatņu politiku) vairs nebūs piemērojami. Ja jūs pārlūkojat jebkuru citu tīmekļa vietni vai mijiedarbojaties ar to, ieskaitot tīmekļa vietnes, kurās ir saites uz mūsu vietni, tad jums būs piemērojami tādas tīmekļa vietnes pašas noteikumi un politikas. Lūdzam izlasīt tādus noteikumus un politikas, pirms turpināt.

12. Mūsu atbildība

12.1. Ciktāl maksimāli atļauj likums, mēs izslēdzam un atsakāmies no visām garantijām, noteikumiem, nosacījumiem un apliecinājumiem, kādi citkārt varētu būt ar likumu netieši sniegti attiecībā uz šo Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotnēm. Jo īpaši mēs neapliecinām un negarantējam, ka Tīmekļa vietne vai mūsu Lietotnes būs bez kļūdām, vīrusiem vai citiem kaitīgiem komponentiem vai ka defekti tiks novērsti. Šajā sakarā jums pašiem ir jāveic piesardzības pasākumi. Jebkurā gadījumā mēs nebūsim atbildīgi par zaudējumiem vai kaitējumu, ko mūsu Tīmekļa vietnes vai mūsu Lietotņu izmantošanas rezultātā izraisījis izkliedētā pakalpojumu atteikuma uzbrukums, vīrusi vai cits tehnoloģisks kaitīgs materiāls, kas var inficēt jūsu datora iekārtu, datorprogrammas, datus vai citu ar īpašumtiesībām aizsargātu materiālu.

12.2. Mēs neuzņemamies atbildību par Tīmekļa vietnes vai mūsu Lietotņu uzturēšanas kļūdu un/vai jebkuru Materiālu piegādes kavējumu vai piegādes neizpildi.

12.3. Lūdzam ņemt vērā, ka mēs nodrošinām mūsu Tīmekļa vietni un mūsu Lietotnes tikai vietējai un privātai izmantošanai un jūs piekrītat neizmantot mūsu Tīmekļa vietni vai mūsu Lietotni jebkādiem komerciāliem vai darījumu nolūkiem, ja vien mēs neesam apstiprinājuši jūs kā Partneri.

12.4. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šāda veida zaudējumiem, pat ja zaudējums bija paredzams: ienākumu vai ieņēmumu zudums, komercdarbības zudums, peļņas zudums, paredzamo ietaupījumu zudums, datu zudums vai vadības vai darba laika nelietderīga iztērēšana.

12.5. Materiālos var būt neprecizitātes un drukas kļūdas. Mēs negarantējam Materiālu precizitāti vai pilnību.

12.6. Mēs neuzņemamies atbildību par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies jūsu rīcības vai bezdarbības rezultātā, paļaujoties uz šajā Tīmekļa vietnē vai mūsu Lietotnēs pieejamajiem Materiāliem. Tomēr nekas šajos Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumos neietekmē jūsu likumā noteiktās tiesības, un nekas šajos Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumos neizslēdz mūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem, ko izraisījusi nolaidība, krāpšana vai krāpniecisks sagrozījums un/vai jebkas cits, ko mēs nevaram izslēgt vai ierobežot saskaņā ar Latvijas tiesību aktiem.

13. Atruna

13.1. Procedūru failos iekļautā informācija ir paredzēta tikai vispārīgai informācijai. Informāciju sniedz www.treatwell.lv, un, lai gan mēs cenšamies atjaunināt informāciju un nodrošināt tās pareizību, mēs nesniedzam nekāda veida apliecinājumus vai garantijas, skaidri izteiktas vai netiešas, par www.treatwell.lv iekļautās informācijas, produktu, pakalpojumu vai attēlu pilnību, precizitāti, uzticamību, piemērotību vai pieejamību. Jūs izmantojat jebkuru un visu informāciju, produktus un/vai pakalpojumus, tikai pamatojoties uz jūsu pašu veikto izpēti, un jums jākonsultējas ar atbilstošo profesionāli, lai saņemtu jūsu vajadzībām un situācijai īpaši pielāgotu padomu. Paļaujoties uz tādu informāciju, jūs pats uzņematies risku.

13.2. Jūs nedrīkstat paļauties uz Procedūru failos pieejamo informāciju kā alternatīvu ārsta vai cita profesionāla veselības aprūpes speciālista medicīniskam padomam. Ja jums ir nepieciešams medicīnisks padoms, jums jāsazinās ar savu ārstu vai citu profesionālu veselības aprūpes speciālistu. 

13.3. Šajā tīmekļa vietnē jūs varat atrast saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuras www.treatwell.lv nekontrolē. Mēs nekontrolējam tādu vietņu raksturu, saturu un pieejamību un nebūsim par to atbildīgi. Saites iekļaušana ne vienmēr dod mājienu par rekomendāciju vai tajā pausto viedokļu apstiprinājumu. 

13.4. Nekādā gadījumā mēs neesam atbildīgi par tiešu, netiešu, vindikatīvu, nejaušu, īpašu, izrietošu vai jebkāda cita veida zaudējumu, kas rodas no vai ir jebkādā veidā saistīts ar www.treatwell.lv informācijas, produktu, pakalpojumu izmantošanu vai izpildi vai paļaušanos uz tādu saturu.

14. Apkalpotās valstis

14.1. Šī Tīmekļa vietne un mūsu Lietotnes ir paredzētas tikai lietotājiem Latvijā. Lai gan piekļuve ir iespējama arī ārpus Latvijas, šī Tīmekļa vietne, mūsu Lietotnes nav paredzētas tādai izmantošanai un tādi lietotāji piekļūst Tīmekļa vietnei un mūsu Lietotnēm paši uz savu atbildību.

15. Mūsu Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumu izmaiņas

15.1. Mēs varam laiku pa laikam mainīt šos Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumus, un šādā gadījumā atjauninātā versija būs pieejama Tīmekļa vietnē un mūsu Lietotnēs. Jums regulāri jāpārbauda šie Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumi, lai nodrošinātu, ka jūs apmierina jebkuras ieviestās izmaiņas. Tiks uzskatīts, ka jūs piekrītat jebkurām Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumu izmaiņām pēc tam, kad jūs tiekat informēts par izmaiņām mūsu Tīmekļa vietnē vai mūsu Lietotnēs un/vai jūs turpināt piekļūt un izmantot Tīmekļa vietnei vai mūsu Lietotnēm, kur atjauninātie Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumi būs pieejami apskatīšanai.

16. Tiesiskā atbilstība un piemērojamie tiesību akti

16.1. Latvijas Republikas tiesām būs neekskluzīva piekritība attiecībā uz jebkuru prasījumu, kas izriet no vai ir saistīts ar šīs Tīmekļa vietnes apmeklēšanu vai mūsu Lietotņu izmantošanu. Šiem Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumiem būs piemērojami Latvijas tiesību akti.

17. Sazinieties ar mums

17.1. Ja jums radušās bažas vai jautājumi par kādu materiālu, kas parādās mūsu Tīmekļa vietnē vai mūsu Lietotnēs, vai ja jums ir jautājumi par to, kā jūs izmantojat mūsu Tīmekļa vietni, mūsu Lietotnes vai šos  Tīmekļa vietnes un Lietotņu izmantošanas noteikumus, lūdzam atsūtīt mums e-pastu uz partneri@treatwell.lv. Mūsu pasta adrese saziņai: Treatwell, Fairfax House, 15 Fulwood Place, Londona, WC1V 6HU.