Privātuma un sīkdatņu politika

Pēdējais atjauninājums 2019. gada novembrī

Ievads 

Šī privātuma un sīkdatņu politika (“Privātuma politika“) nosaka datus, kas tiek izmantoti www.treatwell.com un treatwell.lv (“Tīmekļa vietnes“), Treatwell klienta mobilās lietotnes programmatūrā un Treatwell Connect (salona plānošanas un vadības rīks) lietotnes programmatūrā un tīmekļa vietnē connect.treatwell.lv (“Connect”), kas abas ir pieejamas lejupielādēšanai no iTunes un Google Play (“Lietotnes“), Connect uzturētajās individuāli pielāgojamās tīmekļa vietnēs, kas tiek izmitinātas unikālās apakšdomēnu adresēs mytreatwell.lv (“Partneru vietnes”), un tīmekļa saskarnēs, kuras arī uztur visus Connect, un kuras ir ieguldītas Partneru vietnēs un mūsu salonu partneru (“Partneri”) pašu tīmekļa vietnēs un sociālo tīklu lapās, kurās klientu var veikt rezervāciju tieši pie Partneriem widget.treatwell.lv (“Logrīki”) (kopā – “Platforma”). Lūdzu ņemiet vērā, ka daļa no Privātuma Politikā minētās programmas iespējām, var nebūt pieejamas, jūsu mājas lapas apmeklēšanas laikā.

Jūsu informācijas datu pārzinis ir Hotspring Ventures Limited (juridiskā adrese: Fairfax House, 15 Fulwood Place, Londona, WC1V 6HU) (“Treatwell“, “mēs”, “mūs” vai “mūsu”). Jūs varat mums rakstīt: Hotspring Ventures Limited, Fairfax House, 15 Fulwood Place, London WC1V 6HU, vai sūtīt e-pastu: partneri@treatwell.lv.

Mēs esam apņēmušies aizsargāt savu lietotāju un klientu privātumu. Šajā Privātuma politikā ir paredzēts jūs informēt par to, kā mēs vācam, definējam un izmantojam informāciju, pēc kuras jūs var identificēt, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, adresi, citu kontaktinformāciju vai tiešsaistes identifikatorus, citu informāciju, ko jūs mums iesniedzat, izmantojot Platformu (“Personīga informācija“), un arī mūsu izmantotās Sīkdatnes.  Lūdzam veltīt laiku šīs Privātuma politikas rūpīgai izlasīšanai.

Kādu informāciju mēs vācam?

Kad jūs apmeklējat un/vai izmantojat mūsu Platformas vai sazināties ar mums, mēs varam vākt šādu informāciju:

 • Personīgu informāciju, ko jūs nolemjat kopīgot ar mums, kad jūs reģistrējaties konta saņemšanai, abonējat e-pastus, jaunāko ziņu izlaidumus un brīdinājumus, un ko jūs mums sniedzat, izmantojot mūsu pakalpojumus, ieskaitot informāciju, kas ievadīta mūsu rezervācijas platformā un iekļauj jūsu komentārus, atsauksmes un aptauju atbildes. Veicot rezervācijas vai iesniedzot atsauksmes, jūs varat brīvprātīgi mums sniegt sensitīvus personas datus, ja tie attiecas uz pakalpojumu, ko jūs pieprasāt vai par kuru rakstāt atsauksmi (saistībā ar jūsu veselību vai etnisko piederību, piemēram).
 • Personīgu informāciju, ko jūs kopīgojat ar mums, piesakoties darbam Treatwell, un, ko jūs iesniedzat tieši vai netieši Tīmekļa vietnēs, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar personāla atlases aģentūru, labprātīgu pieteikumu vai neatkarīgu personāla atlases platformu. Iesniedzot pieteikumu, jūs varat nolemt labprātīgi sniegt mums sensitīvus personas datus saistībā ar to, vai ir nepieciešamas pamatotas izmaiņas jūsu pieteikšanās procesā vai vēlāk, ja tiek nodibinātas darba attiecības. Tomēr jūs nedrīkstat ar mums kopīgot jebkādus sensitīvus personas datus, kas nav mums vajadzīgi, lai ieviestu pamatotas izmaiņas, piemēram, jūsu politisko viedokli, reliģisko pārliecību vai specifisku informāciju par jūsu veselības stāvokli.
 • Kad jūs izmantojat mūsu tiešsaistes maksājumu iespēju, mēs varam glabāt (pie sevis vai mūsu noteiktajiem maksājumu apstrādātājiem) jūsu kredītkartes un debetkartes datus droši šifrētā veidā.
 • Ja jūs nolemjat sazināties ar mums (piemēram, izmantojot Platformu, tiešsaistes tērzēšanu, e-pastu, tālruni, īsziņu vai sociālos tīklus), mēs konstatēsim faktu, ka jūs esat sazinājies ar mums, jūsu un mūsu saziņas saturu, jūsu kontaktinformāciju un citus unikālos identifikatorus, ieskaitot IP adresi un parādāmo vārdu.
 • Informācija par to, ka esat apmeklējis un izmantojis Platformu, piemēram, informācija par jūsu izmantoto ierīci un pārlūku, jūsu IP adrese un atrašanās vieta, jūsu identifikators reklāmdevējiem (IDFA), apmeklējuma datums un laiks, jūsu apmeklējuma ilgums, jūsu apmeklējuma atsauces avots un tīmekļa vietnes navigācijas ceļi, un jūsu mijiedarbības Platformā, ieskaitot salonus un procedūras, kas jūs interesē. Lūdzam ņemt vērā, ka mēs šo informāciju varam sasaistīt ar jūsu Treatwell kontu. Lūdzam skatīt šīs Privātuma politikas Sīkdatņu sadaļu, lai uzzinātu papildu informāciju par nolūkiem, kādiem mēs vācam un izmantojam šo informāciju.

Ir svarīgi, ka visa Personīgā informācija, ko jūs mums iesniedzat, reģistrējoties kā lietotājs vai citādi, kad jūs izmantojat Platformu, ir pareiza un precīza. Tas iekļauj, tikai piemēram, nodrošināšanu, lai mums vienmēr būtu pareiza kontaktinformācija (ieskaitot e-pastu).

Ja jūs plānojat iesniegt mums kādas citas personas Personīgo informāciju, piemēram, veicot rezervāciju tās vārdā, jums jāsniedz mums tādas trešās personas dati ar viņu piekrišanu un pēc tam, kad viņiem ir bijusi piekļuve informācijai par to, kā mēs izmantosim viņu datus, ieskaitot šajā Privātuma politikā norādītos nolūkus.

Dati tiks vākti un apstrādāti tikai tiktāl, cik ir nepieciešams datu apstrādes nolūkā.

Jūsu personīgās informācijas aizsardzība

Informācijas pārraide internetā nav absolūti droša. Tādējādi, lai gan mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu Personīgo informāciju, mēs nevaram garantēt uz mūsu Platformu pārsūtīto jūsu datu drošību. Jūs paši uzņematies risku par jebkādu pārsūtīšanu. Tiklīdz mēs būsim saņēmuši jūsu Personīgo informāciju, mēs īstenosim stingras procedūras un drošības elementus attiecībā uz tādiem datiem.

Kā mēs izmantojam Jūsu personīgo informāciju?

Vispārīgi mēs izmantojam Personīgo informāciju, lai sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un produktus, apstrādātu maksājumus, nodrošinātu klientu apkalpošanu, piegādātu mūsu saturu un reklāmu, kas, mūsuprāt, var jums interesēt, klientu izpētei, lai nosūtītu jums mārketinga un reklāmas e-pastus un lai paziņotu jums par svarīgām izmaiņām mūsu Platformā.

Mēs izmantojam jūsu Personīgo informāciju arī šādiem nolūkiem:

 • Lai izpildītu līgumu vai veiktu ar līgumu saistītus pasākumus. Tas ir svarīgi, kad jūs pieprasāt pakalpojumu no Treatwell. Tas iekļauj:
  • informācijas nosūtīšanu jums par pieprasītajiem pakalpojumiem (piemēram, atgādinājumus par vizītēm) pa e-pastu, ar īsziņu un pašpiegādes paziņojumiem
  • jūsu rezervācijas un maksājumu pieņemšanas nodrošināšanu
  • atbildēšanu uz jūsu jautājumiem un bažām
  • jūsu konta pārvaldīšanu
 • kā nepieciešams Treatwell, lai veiktu mūsu komercdarbību un aizstāvētu mūsu leģitīmās intereses, it īpaši, lai:
  • uzturētu mūsu Platformas un sistēmu drošību un novērstu krāpšanu, drošības incidentus un citus noziegumus
  • pārbaudītu atbilstību mūsu noteikumiem un nosacījumiem, kā arī, lai izveidotu, īstenotu vai aizstāvētu tiesiskas prasības
  • paziņotu jums par jauniem Treatwell pakalpojumiem un īpašiem piedāvājumiem, kas, mūsuprāt, jums šķitīs vērtīgi, piemēram, pa e-pastu un demonstrējot reklāmu trešo personu tīmekļa vietnēs, piemēram, Facebook (kur nav vajadzīga piekrišana)
  • individuāli pielāgotu un personalizētu mārketinga paziņojumus un reklāmu, balstoties uz jūsu sniegto informāciju un to, kā jūs izmantojat Platformu produktus un pakalpojumus, un citas vietnes (lūdzam skatīt papildu informāciju šīs Privātuma politikas Sīkdatņu sadaļā)
  • palīdzētu mums uzraudzīt, uzlabot un aizsargāt mūsu Platformu, produktus un pakalpojumus, un personalizēt jūsu vajadzībām mūsu Platformu un mūsu un mūsu partneru produktus un pakalpojumus, balstoties uz jūsu sniegto informāciju un to, kā jūs izmantojat Platformu, produktus un pakalpojumus, un citas vietnes (lūdzam skatīt papildu informāciju šīs Privātuma politikas Sīkdatņu sadaļā)
  • izmeklētu un atbildētu uz jebkuriem jautājumiem vai sūdzībām, kas tiek saņemtas no jums vai citiem, par mūsu Platformu vai mūsu produktiem vai pakalpojumiem
  • veiktu iekšējo pētījumu un analīzi, lai mēs varam redzēt, kā mūsu Platforma, produkti un pakalpojumi tiek izmantoti un kāds ir mūsu komercdarbības sniegums
  • veiktu tirgus izpēti un patērētāju aptaujas
  • salīdzinātu un publicētu mūsu Partneru piedāvāto produktu un pakalpojumu atsauksmes un izmantotu tās reklāmas kampaņās
  • apstrādātu pieteikumus darbam pie Treatwell, kas tiek iesniegti tieši vai netieši, tai skaitā, lai pārbaudītu jūsu piemērotību amatam, CV un profesionālās prasmes, plānotu intervijas un novērtējumus, sazinātos ar rekomendētājiem un veiksmīga galarezultāta gadījumā piedāvātu jums darbu un nodibinātu darba attiecības ar jums. Jūsu sniegtā informācija tiks glabāta 12 mēnešus, un uz to var atsaukties, ja jūs nākotnē iesniedzat pieteikumus darbam Treatwell, ja vien jūs nenolemjat dzēst šos datus, ko jūs varat darīt, sekojot saitei pieteikuma apstiprinājuma e-pastā, ko mēs jums nosūtījām.

 

 • Kad jūs sniedzat mums piekrišanu:
  • lai paziņotu jums par jauniem Treatwell pakalpojumiem un īpašiem piedāvājumiem, kas, mūsuprāt, jums šķitīs vērtīgi, piemēram, pa e-pastu un demonstrējot reklāmu trešo personu tīmekļa vietnēs, piemēram, Facebook (kur vajadzīga piekrišana)
  • lai nosūtītu jums informāciju par konkursiem un aptaujām un sīkāku informāciju par mūsu Partneru veicināšanas piedāvājumiem un par citām izvēlētām trešo personu precēm un pakalpojumiem, piemēram, veselības, skaistumkopšanas, brīvā laika un dzīvesstila zīmoliem, pa e-pastu un kā pašpiegādes ziņojumus Lietotnē
  • lai nodotu jūsu personīgo informāciju mūsu Partneriem un citām izvēlētām trešajām personām, piemēram, veselības, skaistumkopšanas, brīvā laika un dzīvesstila zīmoliem, lai viņi paši varētu sūtīt jums informāciju par savām precēm un pakalpojumiem
  • lai ievietotu sīkdatnes un izmantotu līdzīgas tehnoloģijas saskaņā ar šīs Privātuma politikas Sīkdatņu sadaļu un jums sniegto informāciju, kad tādas tehnoloģijas tiek izmantotas
  • lai izmantotu klientu saziņu apmācību, uzskaites un kvalitātes kontroles nolūkos. Ja jūs zvanāt klientu pieredzes komandai un neatsakoties piekrītat, jūsu zvanu var ierakstīt. Jums tiks paziņots, ja zvans tiek ierakstīts, un jums tiks dota iespēja atteikties no ieraksta, ja jūs tā vēlaties, un veids, kā to izdarīt.
  • Citos gadījumos, kad mēs lūgsim jūsu piekrišanu, mēs izmantosim datus tādam nolūkam, ko mēs attiecīgajā laikā jums izskaidrojam
 • Nolūkiem, kuri tiek pieprasīti likumā:
  • lai atbildētu uz valsts vai tiesībsargājošo iestāžu, kuras veic izmeklēšanu, pieprasījumiem
  • lai izpildītu tiesiskas, regulējuma un atbilstības prasības

Mēs apstrādāsim datus arī tādiem nolūkiem, kuriem šie dati netika sākotnēji vākti, ja šāda datu apstrāde nav aizliegta un ja pastāv pamats augstāk norādītajai datu apstrādei.

Piekrišanas atsaukšana vai citāda iebilšana pret tiešo mārketingu

Ikreiz, kad mēs paļaujamies uz jūsu piekrišanu, jums vienmēr būs iespēja atsaukt tādu piekrišanu, lai gan mums var būt cits tiesisks pamats jūsu datu apstrādei citiem nolūkiem, piemēram, augstāk minētajiem. Dažos gadījumos, kad mēs paļaujamies uz mūsu leģitīmajām interesēm, mēs varam sūtīt jums tiešo mārketingu bez jūsu piekrišanas.  Jums ir absolūtas tiesības jebkurā laikā atteikties no tiešā mārketinga. To jūs varat darīt, sekojot instrukcijām elektroniskā paziņojuma tekstā vai sazinoties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

 • Ja jūs vēlaties atteikties no Treatwell sūtīto paziņojumu abonēšanas, jūs to varat izdarīt, uzklikšķinot uz “unsubscribe” (atteikt abonēšanu) pogas mūsu nosūtītā e-pasta apakšā vai alternatīvi – sazinoties ar mums pa e-pastu partneri@treatwell.lv. Mārketinga e-pastu gadījumā lūdzam dot mums 48 darba stundas, lai izņemtu jūsu e-pasta adresi no mūsu sistēmas.
 • Ja jūs vēlaties atteikties no Partneru un citu trešo personu sūtīto paziņojumu abonēšanas, lūdzam tieši sazināties ar Partneri vai trešo personu. Ja jums ir nepieciešama palīdzība attiecībā uz mūsu Partneriem, mēs labprāt darīsim visu, ko varēsim, lai jums palīdzētu.
 • Ja jūs vairs nevēlaties saņemt pašpiegādes paziņojumus caur Lietotni, jūs varat atteikties, atsaucot Lietotņu pašpiegādes paziņojumu atļauju sava tālruņa operētājsistēmas iestatījumos.

Personīgas informācijas kopīgošana ar trešajām personām 

Mēs ļoti nopietni attiecamies pret jūsu Personīgās informācijas drošību un apstrādes metodi, un mēs nekad un nekādos apstākļos nepārdosim jūsu Personīgo informāciju.

Tomēr mēs varam atklāt jūsu Personīgo informāciju noteiktām trešajām personām, ieskaitot šādas situācijas:

 • jebkurām mūsu Grupas sabiedrībām šajā Privātuma politikā noteiktajiem nolūkiem. Vietējo Grupas sabiedrību un to atrašanās vietu saraksts ir šāds::
  • Hotspring Ventures Limited: Fairfax House, 15 Fulwood Place, Londona, WC1V 6HU
  • Treatwell IE, Hotspring Ventures Limited filiāle: Fairfax House, 15 Fulwood Place, Londona, WC1V 6HU
  • Treatwell LT UAB: J. Basanavičiaus g. 15, 03108 Viļņa, Lietuva
  • Treatwell Spain s.l.: Carrer de Balmes, 7, Planta 3, 08007 Barselona, Spānija
  • Treatwell IT s.r.l.: Via Aldo Manuzio, 17, 20124, Milāna, Itālija
  • Treatwell FR: 52 rue de la Chaussée d’Antin – 75009 Parīze, Francija
  • Treatwell BNL B.V.: Nieuwezijds Voorburgwal 120-126, 1012 SH Amsterdama, Nīderlande
  • Treatwell DACH GmbH: Greifswalder Str. 212, 10405, Berlīne, Vācija
  • Treatwell DACH GmbH, Zweigniederlassung Zürich: Haggenholzstrasse 83b, 8050 Cīrihe
  • Treatwell DACH GmbH, Zweigniederlassung Wien: Badhausgasse 18-20, Top 1-3, Lerchenfelderstraße 95-97, 1070 Vīne
 • Ja jūs iesniedzat pasūtījumu vai citādi sadarbojaties ar Treatwell caur tīmekļa vietni vai lietotni, kas tiek uzturēta trešo personu vārdā, tad jūsu kontaktinformācija un jūsu pasūtījuma dati tiks nodoti attiecīgajai trešajai personai, piemēram, lastminute.com, kad jūs veicat rezervāciju caur spa.lastminute.com. Ja jūs sniedzat trešajai personai (piemēram, lastminute.com) attiecīgās piekrišanas (ko Treatwell vāc trešo personu vārdā), arī viņi var sūtīt mārketinga paziņojumus.
 • Neatkarīgiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri pilda funkcijas mūsu vārdā saistībā ar Platformu vai citādi saistībā ar mūsu komercdarbības veikšanu, kandidātu piesaistīšanu un Treatwell pakalpojumu sniegšanu (piemēram, kredītkaršu maksājumu apstrāde, tīmekļa vietņu mitināšana, aptauju un tirgus izpētes veikšana, sociālo tīklu analīze, mārketinga e-pastu pakalpojumu sniegšana, datu analīzes rīki un klientu pakalpojumu paziņojumu pārvaldīšana, ieskaitot tālruņa zvanus un tiešsaistes tērzēšanu).
 • Mūsu Partneriem, pie kuriem jūs rezervējat pakalpojumus mūsu Tīmekļa vietnē vai Lietotnēs, kur mēs rīkojamies kā komerciālu rezervāciju aģenti, vai tieši pie Partnera mūsu Partneru Platformā vai Logrīkos, kur mēs rīkojamies tikai kā tehnoloģijas nodrošinātājs. Jūsu informācija tiek kopīgota ar Partneriem, lai:
  • varētu nodrošināt rezervācijas un, ja nepieciešams, sazinātos pirms jūsu vizītes;
  • ja jūs esat piekrituši saņemt mārketinga e-pastus no Partneriem, pie kuriem jūs veicat rezervāciju, jums var sūtīt e-pastus ar jaunākajām ziņām un īpašiem piedāvājumiem; un
  • tie var uzlabot klientiem piedāvātos pakalpojumus un darījumu operācijas, nodrošinot statistikas datus par klientiem gan apkopotā veidā, gan individuāli.
 • Neatkarīgiem zīmoliem, ar kuriem mēs sadarbojamies preču, pakalpojumu, konkursu un kampaņu ietvaros
 • Mūsu Partneru izmantotajiem neatkarīgajiem salona programmatūras operatoriem, lai nodrošinātu, ka tādi neatkarīgas programmatūras risinājumi un Connect katrs atspoguļo klientiem reāllaika pieejamību
 • Mediju aģentūrām un reklāmas partneriem, lai veiktu mērķorientētas mārketinga kampaņas (papildu informāciju par reklāmas praksi lūdzam skatīt šīs Privātuma politikas Sīkdatņu sadaļā)
 • Citām trešajām personām, lai veicinātu mūsu komercdarbību un uzlabotu mūsu produktus, saturu, pakalpojumus vai reklamēšanu, ieskaitot, tikai piemēram, e-pastu saziņas sūtīšanu vai atsauksmju publicēšanu par mūsu Partneru produktiem un pakalpojumiem
 • Ja mēs pērkam, pārdodam vai nododam jebkuru uzņēmumu vai aktīvus vai ja mēs veicam maksātnespējas, bankrota vai īpašuma tiesību nodošanas procesu. Ja tas notiek, mums varētu būt nepieciešamība atklāt jūsu Personīgo informāciju tāda uzņēmuma vai aktīvu pārdevējam vai pircējam atkarībā no situācijas
 • Ja mums ir pienākums atklāt vai kopīgot jūsu Personas datus, lai izpildītu likumā noteiktu pienākumu vai lai izpildītu vai piemērotu mūsu noteikumus un citus līgumus, vai aizsargātu tiesības, īpašumu vai mūsu klientu drošību, vai citādi. Tas iekļauj informācijas apmaiņu ar citām sabiedrībām un organizācijām, lai samazinātu krāpšanas aizsardzību un kredītrisku
 • Valsts iestādēm un citām trešajām personām, kad to pieprasa vai atļauj likums, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar atbildi uz tiesas rīkojumiem. Mēs arī varam atklāt lietotāja informāciju, kad mums ir pamats uzskatīt, ka kāda persona rada kaitējumu vai traucē mūsu tiesībām vai īpašumam, citiem mūsu Platformas lietotājiem vai jebkurai citai personai, kurai tādas darbības var radīt kaitējumu.

Lūdzam ņemt vērā: publicējot jebkuru Personīgo informāciju jebkurā publiski pieejamā vietā mūsu Platformā (piemēram, atsauksmju sadaļās), tādu informāciju var vākt trešās personas, ko mēs nekontrolējam. Mēs neesam atbildīgi par to, kā šādas trešās personas izmanto tādu informāciju.

Tādēļ lūdzam jūs būt ļoti uzmanīgiem un rūpīgi apsvērt, pirms atklājat jebkādu Personīgo informāciju, kas tiek atklāta publiskās vietās. Jums arī jāizvairās publiskās vietās atklāt jebkādu tādu Personīgo informāciju, pēc kuras jūs var identificēt (piemēram, jūsu vārds, vecums, mājvietas vai darba adrese vai jūsu darba devēja nosaukums).

Jūsu tiesības attiecībā uz jūsu personīgo informāciju

Attiecībā uz mūsu rīcībā esošo jūsu personīgo informāciju jūs varat no mums pieprasīt:

 • jūsu personīgās informācijas kopiju
 • labot, dzēst vai ierobežot jūsu personīgās informācijas apstrādi
 • iegūt personas datus, kurus jūs esat mums snieguši līgumam vai ar savu piekrišanu, strukturētā, mašīnlasāmā formātā, un lūgt, lai mēs nododam šo informāciju citai organizācijai
 • dažos gadījumos iebilst pret jūsu personas datu apstrādi (it īpaši, ja mums nav nepieciešams apstrādāt datus, lai izpildītu līgumiskas vai tiesību aktos noteiktas prasības, vai mēs izmantojam datus tiešajam mārketingam).

Pirmajā gadījumā jūs varat izskatīt vai mainīt informāciju, ko esat mums snieguši, pierakstoties savā tiešsaistes kontā.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personīgo informāciju dažos gadījumos būs ierobežotas. Piemēram, ja jūsu pieprasījuma izpilde liktu atklāt personas datus par citu personu vai ja mums ir tiesiska prasība vai obligāts leģitīms pamats, mēs varam turpināt apstrādāt Personīgo informāciju, kuru jūs lūdzāt mums izdzēst.

Jums var būt arī tiesības iesniegt sūdzību, ja jums šķiet, ka pret jūsu personīgo informāciju izturas nepareizi. Mēs aicinām jūs vispirms vērsties pie mums, bet, ciktāl šī tiesība attiecas uz jums, jūs varat iesniegt sūdzību tieši Datu valsts inspekcijā. Datu valsts inspekcijas kontaktinformācija ir šāda:

Blaumaņa iela 11/13-15,

Rīga, LV-1011, Latvija

Tālrunis: : 67 22 31 31

Fakss: 67 22 35 56

E-pasts: info@dvi.gov.lv

Ja vēlaties īstenot jebkuras no augstāk minētajām tiesībām, lūdzam sazināties ar mums pa partneri@treatwell.lv. Tomēr ņemiet vērā, ka finanšu informācija netiks sniegta bez pārbaudes.

Kā ar citām tīmekļa vietnēm, kuras ir sasaistītas ar mūsu Platformu?

Mēs neesam atbildīgi ne par praksi, kādu ved tīmekļa vietnes, kuras ir sasaistītas ar vai no mūsu Platformas, nedz par tajās iekļauto informāciju vai saturu. Bieži saites uz citām tīmekļa vietnēm tiek sniegtas tikai kā norādes uz informāciju par tēmām, kas varētu būt noderīgas mūsu Platformas lietotājiem.

Lūdzam atcerēties, ka, kad jūs izmantojat saiti, lai no mūsu Platformas dotos uz citu tīmekļa vietni, mūsu Privātuma politika tur vairs nebūs spēkā. Ja jūs pārlūkojat un mijiedarbojaties ar jebkuru citu tīmekļa vietni, ieskaitot tīmekļa vietnes, kurās ir saites uz mūsu Platformu, tad jums būs piemērojami tādas tīmekļa vietnes pašas noteikumi un politikas. Lūdzam pirms turpināšanas izlasīt tādus noteikumus un politikas.

Sociālie tīkli un Lietotāja radīts saturs

Dažas no mūsu Platformām ļauj lietotājiem iesniegt savu saturu. Lūdzam ņemt vērā, ka jebkuru mūsu Platformās iesniegto saturu var redzēt plašāka sabiedrība, un jums jābūt uzmanīgiem attiecībā uz noteiktas personīgas informācijas, piemēram, finanšu informācijas vai adrešu datu, sniegšanu šajās Platformās. Mēs neesam atbildīgi par darbībām, ko veic citas personas, ja jūs publiskojat personīgo informāciju kādā no mūsu sociālo tīklu platformām, piemēram, Facebook vai Instagram. Lūdzam arī izskatīt attiecīgās privātuma un sīkdatņu politikas jūsu izmantotajās sociālo tīklu platformās.

Mūsu Privātuma politikas izmaiņas

Ja mēs mainām mūsu privātuma politiku un procedūras, mēs publicēsim šādas izmaiņas mūsu Platformā, lai jūs būtu informēts par to, kādu informāciju mēs vācam, kā mēs to izmantojam un kādos gadījumos mēs to varam atklāt.

Kur mēs glabājam jūsu personas datus 

Dati, ko mēs vācam no jums, var tikt sūtīti un glabāti galamērķī ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ), tai skaitā, lai tos apstrādātu trešās personas ar mērķi veicināt Treatwell komercdarbību. Valstīs ārpus EEZ var nebūt likumi, kas nodrošina jūsu personas datiem tāda paša līmeņa aizsardzību kā likumi EEZ ietvaros. Tādos gadījumos mēs piemērosim pienācīgu aizsardzību, lai nodrošinātu, ka tāda datu nodošana atbilst piemērojamajiem datu aizsardzības likumiem. 

PayPal darījumi

Lūdzam ņemt vērā, ka visi PayPal darījumi tiek veikti saskaņā ar PayPal privātuma politiku, kas ir atrodama šeit: https://www.paypal.com/uk/webapps/mpp/ua/privacy-full. Pārliecinieties, ka jūs apmierina PayPal privātuma politikas noteikumi, ja jūs vēlaties izmantot PayPal, lai veiktu jebkādus darījumus Platformā.

Glabāšana

Mēs glabājam jūsu Personīgo informāciju, kamēr tā ir nepieciešama šajā Privātuma politikā noteiktajām darbībām vai kā jums ir paziņots citos gadījumos, vai kamēr to atļauj piemērojamie tiesību akti. Piemēram:

 • kad jūs tieši vai netieši piesakāties uz amatu pie Treatwell, jūsu sniegtā informācija tiks glabāta 12 mēnešus, un uz to var atsaukties, ja jūs nākotnē iesniedzat pieteikumus darbam pie Treatwell, ja vien jūs nenolemjat dzēst šos datus, ko jūs varat darīt, sekojot saitei pieteikuma apstiprinājuma e-pastā, ko mēs jums nosūtījām;
 • kad jūs sazināties ar mums Platformas tiešsaistes tērzēšanā, mēs parasti saglabājam klientu tiešsaistes tērzēšanas datus līdz pat 60 dienas pēc sesijas beigām; un
 • kad jūs sazināties ar mums pa tālruni un neatsakāties no ieraksta, mēs saglabājam zvanu ierakstus līdz pat 90 dienām no zvana datuma.

Mūsu Sīkdatņu politika

Tāpat kā citas komerciālas tīmekļa vietnes un lietotnes, mūsu Platforma izmanto standarta tehnoloģijas, ieskaitot sīkdatnes un līdzīgus rīkus, tostarp tīmekļa serveru žurnālus, tīmekļa bāksignālus, tekstvienības, pikseļu atzīmes, vietējo uzglabāšanu, ierīču identifikatorus un ID izsekošanu (kopā šajā Privātuma politikā – “Sīkdatnes”) tālāk norādītajiem nolūkiem.

Ņemiet vērā, ka trešās personas vāc un izmanto datus no Platformā ievietotajām Sīkdatnēm. Šī Privātuma politika nevar aprakstīt tādu trešo personu privātuma praksi. Mēs uzaicinām jūs izlasīt šo trešo personu privātuma politikas un, ja jūs nevēlaties, lai šīs personas ziņo šos datus, izpildiet viņu atteikšanās procedūru, ja tāda pastāv. Lūdzam izskatīt papildu informāciju sadaļā “Ko es varu darīt, lai mainītu savu Sīkdatņu izvēli“.

Kāpēc mēs izmantojam Sīkdatnes?

 • Absolūti nepieciešami / darījumu nolūkā

Sīkdatņu izmantošana šādam nolūkam ir būtiska, lai mūsu Platforma pareizi darbotos. Tās var būt nepieciešamas, lai ļautu jums pārvietoties pa mūsu Platformu un izmantot mūsu funkcijas, sistēmas administrācijai, lai novērstu krāpniecisku darbību, saglabātu jūsu pierakstīšanos no vienas lapas nākamajā vai lai mēs varam atcerēties, ko jūs iekļāvāt savā grozā. Šīs sīkdatnes nevar izslēgt, jo mūsu Platforma nevar bez tām pienācīgi funkcionēt.

Piemēri:

ITKT / ATKT – nodrošina, ka jūs esat piereģistrējies, kamēr jūs pārvietojaties pa Platformu

venue-basket-123456 – saglabā jūsu preces grozā, kamēr jūs pārvietojaties pa Platformu

 • Funkcionalitātes nolūkā

Sīkdatņu izmantošana šim nolūkam ļauj mums uzlabot un vienkāršot lietotāju pieredzi. Piemēram, tās var atcerēties jūsu izvēles, piemēram, valsti, no kuras jūs apmeklējat mūsu Platformu, valodu, meklēšanas parametrus, piemēram, datumu, jomu vai procedūru, un palīdzēt identificēt mūsu Platformas problēmas (piemēram, avārijas incidentus). Pēc tam tās var izmantot, lai nodrošinātu atbilstoši jūsu izvēlei jums piemērotāku pieredzi un individuāli pielāgotu un uzlabotu jūsu apmeklējumus mūsu Platformā. Informācija, ko šīs tehnoloģijas vāc, var identificēt personu, piemēram, jūsu pierakstīšanās (log-in) datus. Tās nevar izsekot jūsu pārlūkošanas darbības citās tīmekļa vietnēs vai lietotnēs ārpus Platformas. Šim nolūkam mēs izmantojam dažus rīkus, piemēram, Snowplow.

Piemēri:

preferred_language – atceras jūsu valodas izvēli mūsu daudzvalodu tīmekļa vietnēs

homepage-search – atceras mājas lapas meklēšanas iestatījumus jūsu nākamajam apmeklējumam

recent-locations – atceras nesen meklētās vietas

 • Darbības nolūki

Sīkdatņu izmantošana šim nolūkam ļauj mums labāk saprast, cik daudz lietotāju apmeklē mūsu Platformu, kā lietotāji nokļūst mūsu Platformā un pārlūko vai izmanto to, un kuras mūsu Platformas daļas ir vispopulārākās. Tas palīdz mums uzlabot Platformu, piemēram, navigācijas un saskarnes pieredzi, un uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus. Lai to panāktu, mēs vācam informāciju par to, kā cilvēki izmanto mūsu Platformu, un šim nolūkam izmantojam trešo personu tehnoloģijas, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar Google Analytics, Snowplow, Optimizely, Hotjar, AppsFlyer, Fabric Analytics, Firebase un Crashlytics. Mēs izmantojam šīs Sīkdatnes arī, lai varētu izmērīt mūsu tiešsaistes mārketinga un reklāmas darbību efektivitāti. Mēs izmantojam dažas trešo personu Sīkdatnes šim nolūkam, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar Salesforce Marketing Cloud, Snowplow, Impact Radius, Awin, DoubleClick Floodlight, Bing, un rīkiem, ko nodrošina sociālo tīklu platformas (ieskaitot Facebook un Snapchat).

Piemēri: 

Google Analytics ir tīmekļa analīzes pakalpojums, ko nodrošina Google, Inc. Mēs izmantojam Google Analytics, lai uzraudzītu, kā apmeklētāji izmanto mūsu Platformu, kompilētu atskaites un palīdzētu mums uzlabot Platformu. Google vāc anonīmu informāciju, ieskaitot Platformas apmeklētāju skaitu, no kurienes apmeklētāji nonāk uz Platformas, un Platformas lapas, kuras viņi apmeklē. Pēc tam Google izmanto šo informāciju, lai iesniegtu mums atskaites un palīdzētu mums uzlabot vietni. Lūdzam apskatīt Google privātuma politiku šeit https://www.google.com/policies/privacy/, lai uzzinātu papildu informāciju par datiem, kādus Google vāc un kā tie tiek apstrādāti.

Hotjar ir programmatūra, ko mēs izmantojam, lai uzlabotu lietotāju pieredzi mūsu Tīmekļa vietnē (www.hotjar.com, 3 Lyons Range, 20 Bisazza Street, Sliema SLM 1640, Malta, Eiropa). Hotjar palīdz mums saprast, kā lietotāji izmanto Tīmekļa vietni (peles kustības, klikšķi, ritināšana utt.). Šim nolūkam Hotjar izmanto analītikas sīkdatnes, lai vāktu informāciju, pēc kuras nevar identificēt personu, ieskaitot standarta interneta žurnāla informāciju un datus par apmeklētāju uzvedības modeļiem mūsu Tīmekļa vietnes apmeklējumu laikā. Izmantojot mūsu Tīmekļa vietni, jūs atzīstat un piekrītat mūsu, kā arī Hotjar privātuma praksei. Lūdzam skatīt Hotjar privātuma politiku (www.hotjar.com/legal/policies/privacy), lai uzzinātu papildu informāciju par datiem, kādus Hotjar vāc un kā tie tiek apstrādāti. 

Awin ir viens no saistītajiem tīkliem, ko mēs izmantojam, lai nodrošinātu saistīto mārketingu potenciāliem Treatwell klientiem. Awin tīkls ar saistītajām trešajām personām demonstrē Treatwell reklāmas mūsu vārdā, un Awin izmanto Sīkdatnes, lai analizētu šo reklāmu rezultātus un ļautu mums apstrādāt komisijas maksājumus Awin un tā saistītajām personām, no kurām reklāmas ved klientus veikt pirkumus Platformā. Lai uzzinātu vairāk informācijas, skatieties Awin privātumu politiku šeit http://www.awin.com/gb/legal/privacy-policy.

 • Mērķorientēta mārketinga un reklāmas nolūki

Sīkdatņu izmantošana šiem nolūkiem ļauj mums demonstrēt reklāmas Platformā un ārpus tās un vākt informāciju par jūsu pārlūkošanas ieradumiem un Platformas izmantošanu, lai reklāmas būtu piemērotākas un personalizētas atbilstoši jums un jūsu interesēm. Mēs varam izmantot veicinošā mārketinga tehnoloģijas, lai ļautu trešajām personām viņu tīklos demonstrēt jums piemērotās un personalizētās reklāmas. Tās tiek izmantotas arī, lai identificētu, ka jūs esat redzējis konkrētu reklāmu, ierobežotu, cik bieži jūs redzat reklāmu, un palīdzētu izmērīt reklāmas kampaņas efektivitāti. Šim nolūkam mēs izmantojam dažas trešo personu tehnoloģijas, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar Salesforce Marketing Cloud, Sovendus, Affiliate People, Snowplow, DoubleClick Floodlight, Google Analytics Audiences, Facebook Analytics, Bing un AppsFlyer. Reklāmas un mērķorientēta mārketinga nolūkā tehnoloģijas ievieto arī sociālo tīklu vietnes (ieskaitot Facebook, Pinterest un Snapchat). 

Šīs tehnoloģijas atceras vietnes, kuras jūs apmeklējat, un kāda informācija tiek kopīgota ar citām personām, piemēram, reklāmdevējiem. Kad mēs izmantojam trešās personas reklamēšanas un mērķorientēta mārketinga nolūkos, mēs varam atklāt:

 • personīgi identificējamu informāciju, piemēram, e-pasta adresi, pasūtītāja identifikatoru, vietu.
 • vispārējus, apkopotus vai anonimizētus datus saistībā ar to, kā esat apmeklējis un izmantojis mūsu Platformu; vai 
 • pseidonimizētu informāciju, piemēram, pārlūka sīkdatņu identifikatoru / kodu vai jūsu e-pasta adreses kriptogrāfisku jaucējsummu, kas ļauj mums īpaši pielāgot un attēlot jums reklāmas par citiem pakalpojumiem. Šis identifikators vai kods atbilst jūsu ekvivalentam unikālam kodam, ko līdzīgā ceļā izveido mūsu reklāmas partneri, lai pielāgotu jums reklāmas.

Neatkarīgajām sabiedrībām, ko mēs izmantojam, lai veiktu mērķorientētu mārketingu un reklamēšanu, ir pašām savas privātuma politikas, kuras jums vajadzētu detalizēti izlasīt.

Piemēri: 

Facebook Targeting. Šīs sīkdatnes uzstāda Facebook. Facebook izmanto sīkdatnes, lai pārvaldītu pierakstīšanos sociālajā tīklā un vāktu datus par savu lietotāju interesēm. Facebook izmanto šos datus, lai sniegtu mērķorientētas reklāmas jūsu pārlūkošanas pieredzes laikā / kamēr jūs esat tiešsaistē.

Doubleclick Advertising. Doubleclick ir Google reāllaika piedāvājumu reklāmas birža. Šīs sīkdatnes nodrošina, ka jūs varat redzēt Treatwell piedāvājumus rūpīgi izvēlētās trešo personu tīmekļa vietnēs pēc tam, kad jūs pametat Platformu.

Google Targeting. Šīs sīkdatnes uzstāda Google. Šīs sīkdatnes ļauj Google profilēt apmeklētāju intereses un nodrošināt, ka attiecīgā Treatwell reklāma jūs sasniedz trešo personu vietnēs vai meklēšanas laikā. Šīs sīkdatnes var arī izmantot, lai saglabātu lietotāja izvēles un apliecinātu Google lietotāja kontus.

Kā mēs izmantojam informāciju, ko mēs vācam ar izsekošanas tehnoloģijām? 

Skatīt augstāk, “Kā mēs izmantojam jūsu personīgo informāciju?

Ko varu darīt, lai mainītu savus Sīkdatņu iestatījumus? 

Lūdzam tālāk skatīt vairākus veidus, kā jūs varat tiešsaistē pārvaldīt savas Sīkdatņu izvēles. Lūdzam arī izskatīt attiecīgo trešo personu privātuma un sīkdatņu politikas, lai iegūtu papildu informāciju.

 • Lielākā daļa pārlūku un ierīču ļauj jums atslēgt izsekošanas tehnoloģijas un/vai bloķēt jaunu izsekošanas tehnoloģiju uzstādīšanu. Lai atslēgtu izsekošanas tehnoloģijas, skatieties sava pārlūka izvēlnē “help” vai apmeklējiet ierīces iestatījumus. Tomēr ņemiet vērā, ka (a) šis var nebūt iespējams visām izsekošanas tehnoloģijām un (b) izsekošanas tehnoloģiju izslēgšana var ierobežot to, kā jūs apmeklējat Vietnes, un/vai var kavēt vai ietekmēt, kā tās strādā.
 • AdChoices ir pašregulējoša programma, kas aicina tiešsaistes reklāmas platformas iekļaut reklāmas opciju ikonu jebkurās reklāmās vai tīmekļa vietnēs, kurās dati tiek vākti un izmantoti uzvedībai pielāgotai reklāmai. Uzziniet vairāk: http://youradchoices.com/control.
 • Izmantojiet savas mobilās ierīces iestatījumus, lai konfigurētu savas reklāmas izvēles.
 • Apmeklējiet šeit Your Online Choices, lai atteiktos no dažādām interešu grupu reklāmām http://www.youronlinechoices.com/lv/
 • Hotjar: Šeit jūs jebkurā laikā varat atteikties no tā, ka Hotjar vāc jūsu informāciju: www.hotjar.com/legal/compliance/opt-out.
 • Google Analytics: Ja jūs nevēlaties, lai Google Analytics nosūta datus, jūs varat uzstādīt Google Analytics Opt-Out Browser Add-On (atteikšanās no pārlūka pievienojumierīcēm), sekojot šādām norādēm: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Jūs varat atteikties no Google izmantotajām Sīkdatnēm, apmeklējot Google reklāmas atteikšanās lapu šeit https://www.google.com/policies/technologies/ads/.
 • Facebook reklāmas: Jūs varat kontrolēt, kā Facebook izmanto datus, lai rādītu jums reklāmas, savos reklāmas izvēles iestatījumos izslēdzot reklāmas, kuras tiek publicētas atbilstoši interesēm un/vai attiecībām ar konkrētiem reklāmdevējiem. Lai uzzinātu papildu informāciju, apmeklējiet dažādas Facebook lapas, kas ļauj jums uzzināt vairāk par Facebook reklāmām un Sīkdatnēm un atjaunināt jūsu iestatījumus:

Lūdzam ņemt vērā, ka, ja jūs esat atteicies no mūsu e-pasta mārketinga paziņojumiem, izmantojot augstāk norādītās metodes sadaļā “Piekrišanas atsaukšana vai citāda iebilšana pret tiešo            mārketingu, kamēr jūs būsiet tiešsaistē, jūs tāpat varēsiet redzēt mūsu reklāmas, kas nav mērķorientētas, ja jūsu interešu iestatījumi Facebook atbilst auditorijas segmentam (Facebook definētam), ar kuru  ir saistīta mūsu komercdarbība. Mēs nekontrolējam, kā šīs reklāmas tiek jums parādītas.

 • Trešo personu, kas nav norādītas šajā sadaļā, gadījumā, lūdzu, skatieties, viņu privātuma un sīkdatņu politiku, lai uzzinātu vairāk par reklāmām, kas tiek jums parādītas, kamēr jūs esat tiešsaistē, un to, kā no tām var atteikties.