Jūs padariet skaistus cilvēkus Rīgā. Mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Katrs skaistumkopšanas bizness ir pelnījis instrumentus, lai varētu darboties skaisti.

Treatwell piedāvā visu nepieciešamo, lai paceltu jūsu skaistumkopšanas salonu tiešsaistē vienā ērti lietojamā vietā. Lai arī ko jūs gribētu sasniegt ar savu biznesu, darīsim to kopā.

treatwell-connect

Instrumenti, kas nepieciešami, spilgtāka skaistumkopšanas biznesa veidošanai

Treatwell uzņēmumā mēs uzskatām, ka jums ir nepieciešami vislabākie instrumenti, kā praksē, tā arī biznesa attīstīšanā. Kā Eiropas vadošā skaistumkopšanas platforma, mēs ieguldām vairāk nekā jebkurš cits, nozares labāko digitālo rīku radīšanā - kas ir konkrēti paredzēti skaistumkopšanas profesionāļiem - kā jūs.

58 000 Skaistumkopšanas profesionāļu, visā Eiropā, strādā skaisti, kopā ar Treatwell

Saņem klientu pierraksus

Nepalaid garām vairs nevienu klientu - pat tad, kad tavs salons ir slēgts

Saņem klientu rezervācijas jebkurā vietā un laikā, tiešsaistē, 24/7 un skaties, kā klientu pieraksti piepilda tavu kalendāru, tev nepakustinot ne pirkstu (vai telefonu).

Nepazaudē vairs nevienu klientu, neatkarīgi no tā, ar ko tajā mirklī nodarbojies.

Ļauj klientiem pierrakstīties tā, kā viņi grib, un kad viņi grib.

tw-platform-4

Sava “Rezervē Tagad” poga tiešsaistē

Vairs nekādu neatbildētu zvanu. Ļauj klientiem rezervēt apmeklējumu no salona mājas lapas vai sociālajiem tīkliem ar vienu pieskārienu un reāllaika pieejamību.

tw-platform-4

Profesionāli izstrādāta mājas lapa

Piešķiriet savam salonam digitālo mājas lapu, ko tas ir pelnījis, un izbaudiet satriecošu vietni, uz kuru jūs un jūsu klienti varat paļauties.

tw-platform-4

Viegls tiešsaistes portfolio

Pasaule ir pelnījusi redzēt, ko jūs darāt. Parādiet savus labākos darbus, ievietojot fotoattēlus savā mājas lapā.

tw-platform-4

Gudrās cenas

Jo piepildītas dienas ar klientiem, ir labas dienas. Palīdziet sev aizpildīt savu darba dienu, piedāvājot pilnībā pielāgojamas, pēdējā brīža un mazāk pieprasītā laika atlaides.

Iegūstiet pastāvīgus klientus

Veidojiet ilgstošas attiecības ar klientiem

Saziņai ar klientiem nav jābūt sarežģītai. Izmantojot Treatwell, jums ir visi nepieciešamie rīki, lai klienti atgrieztos un palielinātu viņu lojalitāti ar katru rezervāciju, lai jūs ar pārliecību varētu ieguldīt sava salona nākotnē.

Jūsu vienas pieturas aģentūra, lai izveidotu spēcīgas attiecības ar klientiem.

Pavadiet laiku ar klientiem, nevis tālruni. Uzturiet kontaktu, netērējot savu brīvo laiku darba vajadzībām.

tw-platform-4

Viegls Mārketings

Sazinieties ar klientiem, izmantojot iepriekš izveidotas e-pasta veidnes, kuras varat nosūtīt, kad vēlaties.

tw-platform-4

Automātiski atgādinājumi un uzaicinājumi veikt atkārtotu rezervāciju

Izvairieties no klientiem, kas neierodas uz procedūrām. Nosūtiet atgādinājumus caur e-pastu un SMS, kā arī uzaicinājumus atkārtot salona apmeklējumu. Bez papildu maksas. Tieši tik vienkārši.

tw-platform-4

Jaunu un pastāvīgu klientu piezīmes

Sekojiet līdzi savu klientu apmeklējumu vēsturei, kas jūsu klientiem patīk un nepatīk, un katru reizi nodrošiniet perfektu apmeklējuma pieredzi klientam.

Kļūstiet organizēts

Pavadiet vairāk laika darot to, kas jums patīk

Viena vieta visam, kas nepieciešams, lai vadītu savu biznesu aizkulisēs. Treatwell Connect ir mūsu atzītā salonprogrammatūra, kas īpaši izstrādāta skaistumkopšanas profesionāļiem.

Viegli pārvaldiet savu biznesu jebkurā laikā, vietā un no jebkuras ierīces.

Novērtējums 4,8 / 5 ★ App Store.

Ietaupiet laiku un naudu. Automatizējiet administrēšanas procesu.

tw-platform-4

Skaista, digitāla dienasgrāmata

Pārbaudiet jebkurā laikā, savu klientu apmeklējuma pierraktus, no jebkuras ierīces un vērojiet, kā tie piepilda jūsu kalendāru, kad klienti rezervē jūsu procedūras tiešsaistē.

tw-platform-4

Uzreiz pieejami pārdošanas un galvenās darbības pārskati

Analizējiet savu biznesu tā, kā vēl nekad un redziet, kā jums veicas katru dienu, tik detalizēti, cik vēlaties, ar vienas pogas pieskārienu.

tw-platform-4

Sekojiet līdzi produktu krājumiem

Vienmēr esi lietas kursā, vai visi produkti ir pietiekamā daudzumā un viegli pasūtiet rezerves produktus, kad vien jums nepieciešams.

Radīts profesionāļiem visai skaistumkopšanas nozarei

  • Frizieriem
  • Makikīra un pedikīra meistariem
  • Depilācijas speciālistiem
  • Masāžu speciālistiem
  • Kosmetologiem
  • Ķermena estētikas speciālistiem

Strādā skaisti kopā ar Treatwell tikai

10 eiro mēnesī

Nekādu reģistrēšanās izmaksu. Neierobežots komandas dalībnieku skaits. Kļūstiet par Treatwell partneri jau šodien un izbaudiet 60 dienas pilnīgi bez maksas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas padara Treatwell daudz labāku par citām salonu pārvaldīšanas programmatūrām?

Partnerība ar Treatwell sniedz daudz vairāk kā tikai salonu pārvaldīšanas programmatūru - mēs esam šeit, lai būtu jūsu digitālais biznesa partneris. Viss, ko mēs darām, ir veidots, balstoties uz mūsu misiju - palīdzēt jums sasniegt savus mērķus, sākot ar kalendāra aizpildīšanu, nezaudējot laiku, līdz speciāli izstrādātu rīku nodrošināšanai, lai palielinātu klientu lojalitāti un viegli pārvaldītu jūsu biznesu. Un mēs pastāvīgi sevi pilnveidojam. Neviens cits nepalīdz attīstīt jūsu biznesu tā kā mēs.

Kādas ir Treatwell izmaksas?

Treatwell partnerība - tikai 10 eiro mēnesī.

Bet pirms tam, mēs vēlamies pārliecināties, vai mūsu programma ir jums piemērota. Tāpēc mēs katram jaunajam Treatwell partnerim piedāvājam 60 dienu bezmaksas izmēģinšānās periodu, lai jūs varētu pārliecināties, vai šis ir labākais solis jūsu biznesam. Neuztraucieties, mēs jums atgādināsim, kad jūsu bezmaksas izmēģināšanas periods būs gandrīz beidzies, lai jūs varētu izlemt, vai vēlaties palikt un turpināt partnerību ar Treatwell.

Vai pastāv komisijas izmaksas?

Nē. Papildus jūsu ikmēneša maksai no jums netiks iekasēta maksa par jūsu klientiem. Tas attiecas uz visām klientu rezervācijām, kas veiktas tieši pie jums (piemēram, zvanot, sms, WhatsApps - jebkurš no jūsu klientiem, kuru jūs pats pievienojat kalendāram), vai izmantojot pogu “Rezervēt Tūlīt” jūsu sociālajos medijos vai mājas lapā.

Vai pastāv vēl kādas izmaksas, par kurām vajadzētu zināt?

Jā, pastāv neliela transakciju apstrādes maksa (2% + PVN), kas tiks piemērota rezervācijai TIKAI tad, ja klients izvēlas apmaksāt jūsu pakalpojumus, pirms vizītes tiešsaistē, izmantojot “Rezervēt Tagad” opciju jūsu tīmekļa platformās. Kāpēc? Tas ir tāpēc, lai mēs varētu segt transakcijas darījuma izmaksas par jums un pasargātu jūs ar ikvienu tiešsaistes rezervāciju, kas ir priekšapmaksāta.

(Klientu iespēja priekšapmaksāt savu izvēlēto procedūru, būs pieejama tikai pēc tam, kad būsit ievadījis bankas rekvizītus. Neuztraucieties - ievadot tos, bezmaksas izmēģinājums netiks pārtraukts. Mums ir svarīgi zināt, kur nosūtīt jūsu nopelnīto naudu, pirms mēs varam pieņemt klientu maksajums, par pie jums paredzētām procedūrām, tiešsaistē!)

Kas notiek, ja es vēlos pārtraukt partnerību ar Treatwell?

Mūsu partnerības ir izveidotas tā, lai sniegtu jums brīvību, lai jūs varētu strādāt skaisti. Tāpēc mēs jūs nekad neiesaistīsim ilgtermiņa līgumos. Ja jūs neatradīsietTreatwell to, ko gaidāt, partnerību var pārtraukt jebkurā laikā, paziņojot 30 dienas iepriekš.

Vai mana informācija ir aizsargāta pie jums?

Tā ir īpaši droša. Pārliecināties, ka jūsu informācija ir drošībā ir mūsu galvenā prioritāte, tāpēc mēs šifrējam jūsu datus un nodrošinām to drošību tiešsaistē. Mēs nekad neizmantosim un nepārdosim jūsu datus, bez jūsu piekrišanas. Lai uzzinātu vairāk par to, kā mēs glabājam un izmantojam jūsu datus, variet iepazīties ar mūsu Privātuma Politiku.

Un tas attiecas ne tikai uz jums un jūsu datiem - jebkura klienta informācija, kuru glabājat vietnē Treatwell Connect, tiek aizsargāta un ir saderīga ar VDAR, tāpēc, jums nav par ko uztraukties.

Izmēģini Treatwell BEZ MAKSAS

Sāc izmantot Treatwell jau šodien!

Zemāk atradīsi vietu, kur aizpildīt informāciju par jums un vēlāk uzzināt, kā partnerība ar Treatwell, var palīdzēt jums sasniegt mērķus.

Par Salonu

Par jums

Jūsu zināšanai, Treatwell izmantos šeit ievadīto informāciju, lai sazinātos ar jums pa e-pastu un / vai tālruni par kļūšanu par vienu no mūsu partneriem.

Plašāku informāciju par to, kā Treatwell glabā, izmanto un aizsargā jūsu datus, varat uzzināt mūsu Privātuma Politikā.